Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
25+ nabídek práce

Job Post Details

Produktový specialista - elektronika - job post

ManpowerGroup s.r.o.
3.7 out of 5
Říčany
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Říčany

Úplný popis pracovní pozice:

Přidejte se k dynamickému týmu jednoho z předních dodavatelů elektroniky na českém trhu a staňte se jeho součástí jako produktový specialista.

Popis pozice:

  • Aktivně rozvíjet svěřené portfolio produktů
  • Výběr vhodných produktů a průběžná optimalizace sortimentu
  • Vyjednávání s dodavateli o nákupních cenách, marketingové podpoře apod.
  • Každodenní sledování trhu a konkurence
  • Cenotvorba, vyhodnocování prodejů a reporting vedení společnosti

Profil kandidáta:

  • Máte zkušenost na srovnatelné pozici v sortimentu jakékoliv elektroniky
  • Bez problémů se domluvíte anglicky – budete komunikovat se zahraničními dodavateli
  • Velmi dobře ovládáte MS Excel, znalost SAP výhodou
  • Jste rozený obchodník, umíte výborně komunikovat a vyjednávat, jste orientovaný na zákazníka

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a vašich výsledků
  • Týden dovolené navíc – celkem 25 dní
  • Pracoviště v dojezdové vzdálenosti na východ od Prahy
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení

Udělejte změnu už dnes!

Neváhejte a ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty. Těšíme se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis