Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 49

Podobná vyhledávání:

plc programátor

Job Post Details

PLC Programátor - Frenštát pod Radhoštěm - job post

Sii
3.8 out of 5
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O čem to je:

  • Tvorba a úpravy programů PLC automatů
  • Odstraňování vzniklých problémů
  • Implementace PLC systémů, automatizace, sběr dat
  • Vytváření návodů k údržbě strojů
  • Být technická podpora při zavádění nových strojů do výroby
  • Komunikace s dodavateli technologií - servis, objednávky náhradních dílů

Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky
  • Znalost programování PLC (TIA portál)
  • Orientace a čtení v technické dokumentaci
  • Platná Vyhláška 50/78 Sb.
  • Znalost MS Office - schopnost vytvořit jednoduché tabulky v Excelu,
  • Flexibilita a ochota cestovat do zahraničí

Co nabízíme:

  • přátelský, neformální kolektiv
  • HPP - smlouva na dobu neurčitou
  • Work & Life Balance
  • flexibilní pracovní dobu
  • Green Environment & 2022 label #GreatPlaceToWork
  • Cafeteria - individuální benefitní systém
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • cestovní náhrady, podpora při dojíždění či přestěhování do okresu Frenštát pod Radhoštem
  • volné vstupy do ZOO Praha

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis