Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 121

Job Post Details

Property Manager - job post

Colliers International EMEA
3.7 out of 5
Praha
Trvalý

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Trvalý

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Popis společnosti

Společnost Colliers, která je v současné době třetí největší společností poskytující služby v oblasti komerčních nemovitostí na světě, hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici PROPERTY MANAGER

Popis nabídky práce

Pracovní náplň:

  • zajištění činností souvisejících se správou svěřených komerčních nemovitostí
  • příprava a správa všech potřebných podkladů ke správě nemovitosti
  • koordinace dodavatelských vztahů
  • administrace nájemních a jiných smluvních dokumentů
  • komunikace s nájemci
  • kontrola stavu objektu (technický a estetický stav budovy)
  • optimalizace veškerých nákladů spojených s provozem daných nemovitostí
  • pravidelný reporting klientům (měsíční / kvartální / roční báze)
  • vyúčtování provozních nákladů a komunikace výsledku s nájemci
  • monitoring pojistných událostí
  • provádění dalších Ad hoc činností

Požadujeme:

  • zkušenosti s řízením nemovitosti nebo působení na obdobné pozici min. 2 roky
  • dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • znalost MS Office – převážně Excel, Word
  • schopnost pracovat pod tlakem a řešit konfliktní situace
  • velmi dobré komunikační a organizační dovedností
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

Další informace

Nabízíme:

  • různorodou práci v dynamickém mezinárodním kolektivu
  • moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • možnost osobního rozvoje
  • firemní benefify
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis