Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa qinshift czechia s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 17
Odebrali jsme 4 nabídky práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete hledání opakovat tak, aby byly vynechané nabídky práce také zobrazeny.

Job Post Details

IT Analytik - job post

Qinshift Czechia s.r.o.
Praha
450 Kč - 900 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

    Typ práce

    Konzultace a analýzy

    Měsíční mzda

    60 000 – 90 000 Kč

    450 – 900 Kč / hod.

    Typ úvazku
    Hlavní pracovní poměr, OSVČ
    Lokalita
    Voctářova, Praha
Máš zkušenosti s vytvářením technického zadání řešení na základě business požadavků zákazníka?

Dej nám o sobě vědět a můžeš se s námi podílet na projektech v oblasti bankovnictví, telekomunikací nebo automotive.

  • převezmeš zodpovědnost za tvorbu IT analýzy
  • tvojí hlavní zodpovědností bude vytvářet technické zadání vývojovému týmu včetně návrhu integračního rozhraní
  • budeš modelovat a popisovat jednotlivé moduly systému, datové a objektové struktury
  • tvou každodenní činností bude komunikace s Business Analytikem, architektem i vývojovým týmem
  • v průběhu projektu si odřídíš i případné změnové požadavky
  • součástí tvé role bude tvorba a aktualizace analytické dokumentace
  • očekáváme od tebe také poskytování podpory při tvorbě testů a testování

Co ti nabízíme?
  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
  • v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
  • benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další

Náplň práce

100 %
Analýza

Kontaktní osoba

Lenka Belancová
HR BUSINESS PARTNER
KONTAKTOVAT

Technologie

Must have

3

UML

3

Enterprise Architect

3

BPMN

Nice to have

2

SQL

Požadavky

Must have

SŠ vzdělání

C2

C1

Další požadavky

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?
  • umíš analyzovat funkční a nefunkční požadavky
  • dokážeš formulovat datové a objektové struktury, definovat integrační rozhraní
  • neobejdeš se bez znalosti Enterprise Architect, UML
  • máš znalost SQL a základy některého programovacího jazyka
  • vítáme tvé zkušenosti z dodávky IT projektů v banking nebo telco segmentu
  • dokážeš obhájit navrhované řešení a umíš si nastavit partnerský vztah s klientem
  • ovládáš češtinu nebo slovenštinu a angličtinu na komunikativní úrovni

Benefity

    Flexibilní pracovní doba

    Home office

    Dovolená / 25

    Sickdays / 3

Další benefity

    Firemní akce a teambuildingy
    Interní vzdělávání
    Káva zdarma
    Kuchyňka
    Mobilní telefon
    Možnost delšího neplaceného volna
    Notebook
    Občerstvení na pracovišti
    Příspěvek na penzijní/životní pojištění
    Příspěvek na sport
    Relaxační zóna
    Sleva na firemní produkty / služby
    Sprcha
    Stravenky

O projektu

Analýza

    Obor
    Automoto, Bankovnictví a pojišťovnictví, Finanční služby a investice, Telekomunikace, ERP systémy a správa dokumentů, Energetika
    Velikost týmu

    16+ lidé

    Relokace

    Ne

    Lokalita
V Qinshift máme řadu projektů - každý je něčím jiný. Pojďte se s námi sejít a společně na základě Vašich znalostí a zkušeností vyberme ten pro Vás ten nejzajímavější.
Nabízíme Vám možnost se realizovat jak na našich interních projetech, tak i přímo u zákazníků.
Mezi naše klienty patří primárně banky a telekomunikační společnosti.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis