Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce recepční v lokalitě Litvínov

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Podobná vyhledávání:

administrativa

Job Post Details

Recepční - job post

Lázně Teplice v Čechách a.s.
Teplice
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Teplice

Úplný popis pracovní pozice:

Recepční

Požadujeme:

  • vzdělání ÚSO, ÚSV s maturitou
  • jazykové znalosti: komunikativně AJ, NJ, RJ výhodou
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost, spolehlivost
  • dobrý přístup k práci a ostatním zaměstnancům
  • schopnost a ochotu pracovat v týmu

Nabízíme:

  • nepřetržitý provoz, pracovní úvazek plný
  • nástup možný ihned
  • praxe není podmínkou
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv, pěkné pracovní prostředí
  • dobrá dopravní dostupnost
  • zaměstnanecké benefity – odměny při pracovním a životním výročí, penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování, 5 týdnů dovolené, slevy a výhody u vybraných partnerů
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis