Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 213

Podobná vyhledávání:

administrativa

Job Post Details

Recepční v hostelu - job post

HOSTEL ELF s.r.o.
Praha
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Stylový hostel na Žižkově hledá do mladého, přátelského týmu kolegyni na HPP na pozici
denní recepční v HOSTELU ELF.
Ideálnim kandidátem je sympatická, komunikativní, zodpovědná osoba s výbornou znalostí AJ. Hlavní náplní tvojí práce bude práce na recepci a komunikace s našimi hosty, check-in / check-out, přijímání plateb, zajištění chodu celého hostelu a tvorba rezervací, později i skupinových.

Náplň práce:

zajištění plynulého chodu recepce
check-in/ check-out hostů
aktivní komunikace s hosty během jejich pobytu
poskytování rad a informací, nabízení akcí
práce na PC
administrativa spojená s prací recepční

Co od Vás očekáváme:

dobré komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
zodpovědný přístup k práci
pečlivost, spolehlivost
aktivní znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň, psaní emailů v angličtině, telefonáty)
znalost dalšího jazyka výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

práci v přátelském kolektivu mladých lidí
zajímavé finanční bonusy / prémie
provize za prodej dalších služeb
dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu
zdokonalení cizího jazyka
zajímavá práce s lidmi z celého světa
ubytování za zvýhodněných podmínek po hostelech v Evropě

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis