Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce recepční v lokalitě Velká Bíteš

Řadit dle: -
Nabídky práce: 7
Odebrali jsme několik nabídek práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete znovu spustit hledání i s vynechanými nabídkami práce.

Podobná vyhledávání:

administrativa

Job Post Details

Asistentka | Recepční - job post

ENERGO- PRO
Brno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Záleží nám na budoucnosti, náš business budujeme a všichni pracujeme v souladu s dlouhodobou udržitelností. Jsme česká společnost ENERGO-PRO s celosvětovou působností. Naším oborem je udržitelná energetika – elektřinu vyrábíme ve vodních elektrárnách. Provozujeme vodní elektrárny v Evropě, oblasti Černého moře a Kavkazu. Jako původně česká firma jsme postupně v Evropě expandovali do Bulharska, Gruzie, Turecka a Španělska, kanceláře máme také v Kolumbii a Brazílii.

Do naší nové kanceláře v Brně, která se nachází v Technologickém parku, hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici Specialista/ka Back Office. Někoho, kdo má chuť pracovat a zároveň posouvat své limity. Nechybí mu přirozená vlastnost pomáhat a podporovat ostatní. Vědomi si toho, že každý z nás má své silné stránky, si vážíme práce druhých.

Jaká bude náplň Vaší práce?

Zpracování docházky v docházkovém systému Aktion na konci měsíce:

  • Oprava chybně zadaných dat a komunikace se servisním oddělením Aktionu.
  • Kontrola výstupů z docházkového systému ve spolupráci s mzdovou účtárnou.
  • Generování pravidelných reportů (např. zůstatky dovolených).

Agenda cestovních příkazů:

  • Příprava pro kolegy bez přístupu do interního systému.
  • Kontrola zpracovaných cestovních příkazů od kolegů.
  • Zpracování podkladů pro finanční a mzdovou účtárnu.

Podpora recepce a office týmu:

  • Plnění drobných úkolů spojených s kanceláří v Brně.
  • Ad hoc pomoc kolegyni na recepci.

Administrativní podpora kolegů v kanceláři:

  • Skenování nebo kopírování dokumentů.
  • Příprava, správa a zakládání dokumentů.
  • Archivace a další administrativní úkoly.

Správa CCS karet a přehled o vozovém parku:

  • Evidence, obnovování a rušení karet dle potřeb společnosti.
  • Nebát se popojet s autem v případě potřeby.

Správa pokladny:

  • Zodpovědnost za hotovost (zálohy na služební cesty a drobné výdaje).

Inventarizace:

  • Pomoc s provedením inventury a zlepšováním procesů spojených se sledováním majetku společnosti.

Zastřešování činností spojených s recepcí v nepřítomnosti kolegyně (dovolená, nemoc):

  • Přivítání návštěv, vyřizování telefonátů, přejímání pošty a zásilek.
  • Obstarání kuchyňky a zasedacích místností.

Plnění ad hoc úkolů:

  • Pestrost a nové výzvy každý den.

Co je pro nás důležité?

Zkušenosti s administrativou:

  • Ideálně alespoň částečné zkušenosti ve stejných oblastech, které byste u nás měl/a na starosti (docházka, cestovní příkazy, pokladna).

Výborné komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce:

  • Nebát se ptát, zjišťovat a ověřovat si informace.

Organizovanost a smysl pro detail:

  • Rádi udržujete pořádek a chcete mít věci dokončené a správně.

Smysl pro detail:

  • Budete pracovat s informacemi a daty, kde drobná chyba může mít dopad na druhé.

Ochota pomáhat druhým:

  • Vstřícné a milé chování.

Pečlivost, samostatnost a týmovost:

  • Po zaučení očekáváme, že svoji agendu zvládnete sami.
  • Často se doplňujeme a zastupujeme, takže schopnost komunikovat, sdílet informace a převzít zodpovědnost za vlastní práci je potřebná.

Praktická zkušenost s aplikacemi Microsoft Office (používáme Microsoft 365):

  • I malé funkcionality mohou ušetřit hodiny práce. Pokud nebudete vědět, rádi vás naučíme.

Řidičský průkaz sk. B.

Nástup co nejdříve.

Na co se můžete těšit?

  • 25 dnů dovolené.
  • Stravenkový paušál.
  • Příspěvek na Multisport kartu (50%).
  • Profesní rozvoj – bude záležet jen na Vás, jak náročné úkoly zvládnete, my Vás v nich podpoříme.

Proč jít pracovat k nám?

  • Pracuje se nám spolu dobře, každý má v naší firmě svoji roli a je důležitá.
  • Každý dostane prostor na adaptaci, vždy si pomáháme.
  • Naučíme vás spoustu nových věcí a rádi se přiučíme i my.
  • Pořád se u nás něco děje a vzájemně si pomáháme, abychom byli úspěšní.

Zaujala Vás pozice? Budeme rádi za Váš životopis a motivační dopis, který si rádi přečteme a dozvíme se o Vás více.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis