Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce referent v lokalitě Praha 10

Řadit dle: -
200+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

administrativa

Job Post Details

Referent/ka odboru výstavby - job post

Městská část Praha 14
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Městská část Praha 14 na obsazení pracovního místa Referent/ka odboru výstavby.

Náplň práce:

Provádění územních a stavebních řízení, vydávání příslušných rozhodnutí a s tím spojená agenda.

Co od Vás očekáváme:

  • způsobilost k právním úkonům,
  • bezúhonnost.

požadované vzdělání:

  • vysokoškolské studium v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru,
  • stavebního nebo architektonického směru,
  • vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a min. 2 roky praxe,
  • střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru,
  • stavebnictví a min. 3 roky praxe,

požadované znalosti - znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů

  • zkoušky odborné způsobilosti výhodou,
  • praxe v oboru vítána,
  • velmi dobrá znalost práce na PC,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • schopnost práce v týmu,
  • schopnost jednat s lidmi.

Nutno připojit strukturovaný profesní životopis! Výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce. Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
  • stravenky pro zaměstnance,
  • Flexi poukázky,
  • 25 dní dovolené,
  • 4 dny placeného volna (Sick Days),
  • 10. platová třída, dle NV č. 341/2017 Sb., v pl.zn.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis