Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa regnum software

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Job Post Details

Programátor/ka C# - job post

Regnum Software
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Společnost Regnum Software, s.r.o. výrobce a dodavatel informačního systému Regnum hledá pro posílení týmu vývojářů programátory C#.

Náplň práce:
  • Programování v prostředí .NET v jazyce C#
  • Analýzy a návrhy individuálních/standardních řešení
  • Využití moderních technologií a postupů
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ se zaměřením na IT
  • Zkušenosti s programováním v C# se zaměřením na vývoj databázových aplikací
  • Znalost databáze Oracle a programování v PL/SQL výhodou
  • Angličtina minimálně na technické úrovni
  • Němčina na komunikativní úrovni bude velkou výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu a ochotu se neustále učit
Nabízíme:
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci na atraktivních tuzemských a zahraničních projektech
  • Lokalitu v Praze nebo ve Vimperku
  • Atraktivní mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • Odměny (prémie/bonusy) a benefity (např. stravenky)
Oslovili jsme Vás?
Pokud máte zájem, pošlete Váš strukturovaný životopis na adresu: m.susol @ regnum-software.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis