Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa renastav

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Job Post Details

Zedník - job post

RENASTAV
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • veškeré zednické práce
  • omítky a fasády
  • betonáže podlah, dlažby a obklady

Požadujeme:

  • vyučení v oboru s praxi min. 1 rok,
  • bez vyučení s praxi v oboru min. 5 let
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičské oprávnění skup. B výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • dobré pracovní podmínky
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příležitost k seberealizaci a osobnímu rozvoji
  • místo výkonu v Praze a okolí
  • nástup možný po dohodě

Chcete u nás pracovat? Vyplňte nám dotazník pro nové zaměstnance. ZDE

nebo svůj životopis zasílejte na adresu:
RENASTAV s.r.o., Renáta Potanková, Strakonická 37, 159 00 Praha 5 - Lahovice
nebo na email: renata.potankova@renastav.cz
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis