Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa restaurace a bistro baroq 1708

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Job Post Details

Baroq 1708 Servírka, Číšník Malá strana Kampa - job post

Restaurace a bistro Baroq 1708
Praha
Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Pozice Číšník, Servírka

Pro nově etevřenou Restauraci v sdrci Kampy

Baroq 1708

Míšeňská 4 na Praze 1

Hledáme kolegy na pozice

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Náš koncept je moderní česká pivní restaurace, stojící na českých pilířích a mase z české farmy.

Náplň práce:

Co budeš?

  • starat se o hosty od prvního do posledního momentu jejich návštěvy
  • komunikovat s hostem, nabízet a doporučovat
  • skvěle obsluhovat a komunikovat s kuchyní
  • odpovědný za řádné vyúčtování s hosty
Požadujeme:

Jaký máš být?

  • spolehlivý a využívající svých schopností
  • samostatný a není třeba ti denně říkat, co máš dělat
  • ve své práci dobře organizovaný a zvládneš plný podnik
  • baví tě novinky v oblasti gastronomie a jsi kreativní

Pokud tě to oslovilo a chceš posílit náš tým, dej nám o sobě vědět a klikni na "ODESLAT ODPOVĚĎ". Řekni nám, jaké máš zkušenosti a ambice.

Nabízíme:

Našich lidí si vážíme a tak nabízíme zázemí zavedené firmy, kde můžeš růst a my s tebou, práci v lukrativní lokalitě, garantovanou předem domluvenou mzdu v začátku provozu.

Číšník 38-40.000,-

Vedoucí směny 39-42.000,-

Těšíme se na tebe.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis