Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 6

Job Post Details

Senior Sales Associate (m/f/d) Prague (Fashion Arena) - job post

Ralph Lauren
3.8 out of 5
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Ref #:

W136995

Department:

Retail

City:

Prague

State/Province:

Praha

Country:

Czech Republic

Pay Range Max

Pay Range Min

Company Description

Společnost Ralph Lauren Corporation je celosvětovým lídrem v oblasti designu, marketingu a distribuce prémiových lifestylových produktů v pěti kategoriích: oděvy, doplňky, domov, vůně a pohostinství. Již více než 50 let si společnost Ralph Lauren důsledně buduje pověst a osobitou image na stále větším počtu výrobků, značek a mezinárodních trhů. Značky Společnosti, mezi něž patří mimo jiné Ralph Lauren, Ralph Lauren Collection, Ralph Lauren Purple Label, Polo Ralph Lauren, Double RL, Lauren Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren Children, Chaps, tvoří jednu z nejuznávanějších rodin spotřebitelských značek na světě.

Ve společnosti Ralph Lauren sjednocujeme a inspirujeme komunity v rámci naší společnosti i ty, ve kterých sloužíme, tím, že posilujeme hlasy a perspektivy, abychom vytvořili kulturu sounáležitosti, zajistili inkluzi a spravedlnost pro všechny. Kulturu inkluze podporujeme prostřednictvím: Talent, vzdělávání a komunikaci, podporu komunity a uznání. Máte-li jakékoli dotazy týkající se přístupnosti našich volných pracovních míst, kontaktujte nás na adrese DE.Careers@RalphLauren.com.

CO NABÍZÍME

  • Vynikající příležitosti pro profesní rozvoj
  • Konkurenční balíček benefitů a výjimečné slevy na produkty
  • Možnost plně se zapojit do práce, kterou děláte

CO BUDETE DĚLAT

Jeden tým se zaměřením na zákazníka

  • Poskytovat výjimečný zákaznický servis pro podporu prodeje
  • Důsledně komunikovat s týmem a zajistit tak dokonalý zákaznický servis
  • Poskytovat manažerům zpětnou vazbu o produktech a zákaznících

Ambasador značky Ralph Lauren

  • Poskytnout příjemný a vynikající zážitek z nakupování
  • Ztělesnit hodnoty a ducha značky Ralph Lauren
  • Prokázat kulturu zaměřenou na zákazníka

Provozní činnosti

  • Využívat systémů a operací prodejen Polo Ralph Lauren k zefektivnění prodeje a budování zákaznické základny
  • Dodržovat stanovené standardy pro provoz a prodej zboží v prodejně
  • Údržba obchodu

KDO JSTE

  • Energický, vášnivý a na výsledky orientovaný týmový hráč
  • Zkušenosti s prací v dynamickém prostředí
  • Vynikající komunikační dovednosti
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis