Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa rgis c.r. s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

NOČNÍ SMĚNY, 185-205 KČ/HOD, MOŽNOST DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE - job post

RGIS C.R. s.r.o.
Praha 4
185 Kč - 205 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 4

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
CO VÁS ČEKÁ
  • Počítání různého zboží a následné zadávání do skeneru
  • Možnost pracovat po celé ČR, stravné při práci mimo Prahu proplaceno
  • Typ úvazku DPP, týdenní vyplácení
  • Možnost kariérního růstu
Co od vás očekáváme
  • Spolehlivost
  • Minimální věk 18 let
  • Nebýt na ÚP
  • Čistý trestní rejstřík
Co vám nabízíme
  • Garance proplacení 5 hodin při kratších směnách
  • Fixní mzda 185 Kč na hodinu (při odpracování 10 a více směn za měsíc, navýšení hodinové mzdy o 20Kč/hod)
  • Volba směn podle Vás (sami si určujete kolik směn v měsíci chcete chodit)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis