Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa rozukates s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Obchodní příležitost - Dopravce pro noční rozvoz tisku - job post

Rozukates
Praha
1 700 Kč denně - Částečný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 1 700 Kč denně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Nabízíme vám obchodní příležitost ve spolupráci s dopravní společností Rozukates s.r.o.

Pozice: Řidič sk. B pro noční rozvoz tisku z Prahy do Berouna a okolí

Rozváží se 6 dní v týdnu - od pondělní noci až do sobotní noci. Nakládka probíhá zhruba od cca 1:00–1:45, vykládka zpět na PNS, Horní Počernice (odkud se i vyjíždí), kolem 6:00–6:30.

Co vám nabízíme?

  • 1 700 Kč/ jízda (trasa má 200 km)
  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci

Co požadujeme?

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vlastní vůz
  • Bydliště max. 20 km od místa nakládky v Horních Počernicích

Máte zájem? Napište SMS na telefonní číslo 722 694 104 a ozveme se vám přednostně.

Typ úlohy: Částečný úvazek

Plat: 1 700,00Kč denně

Očekávaná pracovní doba: Ne více než 25 hodin za týden

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis