Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa ruský

Řadit dle: -
Nabídky práce: 96

Job Post Details

Rozpočtář - job post

RENASTAV
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • příprava a sestavování rozpočtů
  • zpracování cenových nabídek
  • vedení přehledu jednotlivých zakázek

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe stavebního směru
  • dobrá znalost práce na PC
  • znalost rozpočtového programu RTS podmínkou
  • praxe na pozici rozpočtáře, případně ve stavební výrobě výhodou
  • samostatnost a spolehlivost
  • výhodou znalost anglického, nebo ruského jazyka
  • čistý trestní rejstřík
  • platný řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • dobrý kolektiv a dobré pracovní podmínky
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu v Praze
  • nástup možný po dohodě
Nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
RENASTAV s.r.o., Renáta Potanková, Strakonická 37, 159 00 Praha 5 - Lahovice
nebo na email: renata.potankova@renastav.cz
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis