Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Samostatná/ý účetní - mzda + prémie + bonusy - job post

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
Ústí nad Labem
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme společnost ZDEMAR a působíme na trhu již více než 25 let. Zabýváme se mezinárodní kamionovou dopravou, logistikou a spedicí.

Po celou dobu působení rozšiřujeme svůj tým a máme vybudovanou širokou síť obchodních
i dopravních partnerů v oblasti tuzemské i mezinárodní přepravy, a to do většiny evropských zemí.

Náplň práce:

  • Dílčí vedení účetnictví (fakturace, banka, pokladna, majetek)
  • Asistence hlavní účetní při všech činnostech
  • Účtování režijních a obchodních faktur
  • Příprava podkladů, výkazů atd. pro vedení společnosti
  • Ostatní administrativní práce účetního oddělení
  • Shromažďování, příprava, kontrola a archivace dokumentů

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického zaměření)
  • Znalost podvojného účetnictví, praxe v této oblasti min. 2 roky
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • Orientace v účetní a daňové problematice
  • Přesnost a smysl pro detail, spolehlivost, samostatnost
  • Znalost účetního systému POHODA výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní práci v prosperující společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned nebo dohodou
  • Motivující finanční ohodnocení včetně mimořádných odměn
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost kariérního postupu
  • Osobní a pracovní rozvoj – pravidelná školení v oblasti účetnictví a DPH
  • Množství zaměstnaneckých benefitů

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis