Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce security v lokalitě Velké Meziříčí

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Specialista v oblasti cyber security - job post

PBS Group, a. s.
3.7 out of 5
Velká Bíteš
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Velká Bíteš

Úplný popis pracovní pozice:

Specialista v oblasti cyber security

Pozice:
Ostatní

Firma:
Velká Bíteš

Náplň práce

  • Řízení systému bezpečnosti informací, návrhy bezpečnostních opatření za účelem identifikace a snížení rizik
  • Součinnost při implementaci bezpečnostních opatření v systémech ICT
  • Sledování a hodnocení stavu bezpečnosti systémů společnosti a bezpečnostního povědomí zaměstnanců
  • Sledování bezpečnostní situace, prosazování požadavků bezpečnostních politik a standardů do provozu a správy systémů
  • Realizace opatření pro splnění legislativních požadavků v bezpečnosti
  • Vedení projektů v oblasti bezpečnosti
  • Tvorba a aktualizace dokumentace a souvisejících směrnic společnosti
  • Monitoring a diagnostika provozu serverů, firewallu a počítačových sítí z pohledu bezpečnosti
  • Analýza logů, dat a incidentů ze SIEM nástrojů, IPS a firewallu, vyhodnocování bezpečnostních událostí

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, zaměření na oblast bezpečnosti výhodou

  • 3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti, dobrá orientace v problematice kybernetické bezpečnosti
  • Přehled v oblasti administrace OS Windows, AD, v menší míře Linux, VLAN, síťových protokolů, konfigurace pravidel firewallu
  • Znalost nástrojů pro analýzu logů, dat a incidentů ze SEM/SIEM nástrojů, IPS, firewallu, vyhodnocování bezpečnostních událostí
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí se zázemím inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a slévárenství
  • Možnost pracovat po boku špičkových odborníků na světové úrovni
  • Pravidelná valorizace mzdy
  • Pololetní a roční odměna ve výši tarifního platu
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • Dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem
  • 23 dnů dovolené
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč)
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis