Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa seniorcentrum pohoda

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Job Post Details

Worker in social services - job post

Seniorcentrum POHODA
Dubí
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Dubí

Úplný popis pracovní pozice:

Seniorcentrum POHODA o.p.s.
Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem
Ruská 292/2A, 417 03 Dubí 3 - Pozorka
Tel.: +420 471 212 009, E-mail: info@seniorcentrum-pohoda.cz

Pracovník v sociálních službách – pečovatelka

Co potřebujeme:

  • Ideálně kurz pracovníka v sociálních službách – není podmínkou
  • Zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence
  • Morální a občanská bezúhonnost
  • komunikační dovednosti s uživateli - seniory se zdravotním postižením, seniory s demencí
  • ochotu pracovat na úvazek 37hodin týdně – krátký a dlouhý týden denní i noční směny
  • přijmeme pracovníka jak na HPP, tak i DPČ dle individuální dohody
  • práce je vhodná též pro maminky na RD se zajištěným hlídáním nebo pro aktivní seniorky
v důchodu s výše uvedenými předpoklady
  • hledáme člověka empatického, pracovitého, spolehlivého, flexibilního, se schopností se
samostatně rozhodovat
  • uvítáme zájemce, kteří mají vlastní zkušenost s ošetřováním seniora v domácím prostředí

Co nabízíme:

  • práci v novém, příjemném prostředí Seniorcentra s komplexními službami pro své uživatele
  • dobře fungující tým se zavedeným systémem, kvalitní zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování v naší kuchyni
  • stálý pravidelný plat a měsíční motivační odměny

Kontaktujte naší personální pracovnici, paní Janu Klečkovou na čísle 777 66 55 57, která vám podá
potřebné informace.

Seniorcentrum POHODA o.p.s., Ruská 292/2A, 417 03 Dubí 3 – Pozorka, Tel.: +420 471 212 009, E-mail: info@seniorcentrum-pohoda.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis