Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 34

Job Post Details

WordPress specialista - job post

BETTER MARKETING
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Klientů přibývá, a tak k sobě do týmu hledáme in-house kodéra. Znáš WordPress jako své boty? Chceš se podílet na vývoji nových webů? Máš chuť pracovat v agentuře, která má více než 18 let zkušeností? Pokud ti to zní dobře, čti dál.

Jak si tě představujeme?

  • Na pokročilé úrovni ovládáš redakční systém WordPress
  • Dobře znáš nativní editor Gutenberg nebo Elementor, případně jiný
  • Vyznáš se v HTML (HTML5) a CSS
  • Máš alespoň základní znalost JS, PHP kódu a SQL nebo jiné databáze
  • Představíš nám projekty ze svého portfolia
  • Máš zkušenosti s grafickými programy – plusové body získáš za Figmu, kde naši grafici weby navrhují
  • Víš, jaké jsou bezpečnostní a rychlostní limity WordPressu a dokážeš se s nimi vypořádat

Co u nás budeš dělat?

  • Starat se o stávající projekty na WordPressu
  • Spoluvytvářet weby ve Webflow
  • Podílet se na vývoji hezkých a funkčních webů, které mají smysl
  • Pečovat o dlouhodobé fungování a rozvoj webů
  • Pracovat s jedním z nejlepších webhostingů na trhu
  • Pomáhat s rozvojem webového oddělení
  • Spolupracovat s copywritery, grafiky, SEO a PPC specialisty a analytiky
  • Komunikovat s accounty, kteří budou tvojí spojkou s klienty

Chceš se k nám přidat, ale nesplňuješ všechny požadavky? Nevadí – pokud máš WordPress v malíku, ozvi se nám i tak.

Co nabízíme?

  • Spolupráci v rozsahu, na kterém se domluvíme
  • Fixní mzdu
  • Místo v našem brněnském officu v rodinném domě se zahradou, ale i možnost práce z domu
  • Partu kolegů, kterou si prostě zamiluješ
  • Nezapomenutelné firemní akce v průběhu celého roku
  • Hodiny angličtiny a možnosti vzdělávání v oboru
  • Spoustu kafe, každodenní přísun ovoce a dalších dobrot

Kde je Better právě teď?

Loni jsme oslavili 18. narozeniny a vstup do firemní dospělosti jsme vzali jako příležitost k ohlédnutí, evaluaci a změnám tam, kde je to třeba.

I když máme za sebou finančně skvělé roky, rozhodli jsme se pro pár změn v oblasti řízení a do dvou let chceme patřit k nejatraktivnějším agenturám v Česku jak pro klienty, tak pro zaměstnance.

  • Pracujeme na velké proměně naší značky.
  • V horizontu dvou let se chceme přestěhovat do centra Brna. Pracovat ale můžeš také z naší pražské kanceláře.

Cítíš, že je to práce pro tebe? Pošli nám svůj životopis na prace@better.cz. A pak si spolu dáme kafe u nás v kanceláři.

Napiš nám na prace@better.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis