Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce servisní technik v lokalitě Plzeň

Řadit dle: -
Nabídky práce: 23

Podobná vyhledávání:

technik

Job Post Details

Přijímací technik Mercedes - Benz - job post

VSP Auto, s.r.o.
Plzeň
45 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Plzeň

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

VSP Auto s.r.o. - autorizovaný prodejce a servis Mercedes-Benz, na trhu již od roku 1993 s více než 100 zaměstnanců a 3 pobočkami v ČR hledá do provozovny v Plzni

Přjímacího technika (CSA) servisu pro vozidla Mercedes-Benz

Náplň práce:

  • příjem a výdej vozidel zákazníkům
  • komunikace se zákazníky
  • zpracování zakázek, vyřizování záruk
  • zavádění nových postupů zejména v digitalizaci servisních služeb

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání technického nebo obchodního směru
  • řidičský průkaz B
  • znalost práce na PC - uživatelsky
  • spolehlivost, komunikativnost, týmovost
  • ochotu k dalšímu vzdělávání
  • zájem o automobilovou techniku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nadprůměrné finanční ohodnocení v závislosti na výkonnosti servisu
  • zařazení do vzdělávacích progamů
  • zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis