Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa sii Česká republika

Řadit dle: -
Nabídky práce: 16

Job Post Details

Elektroprojektant pro FVE - job post

SII Česká Republika
Praha
Trvalý, Smlouva
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Smlouva

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Nabízíme možnost podílet se na unikátních projektech v atraktivním oboru telekomunikací a energa s prostorem pro Vaše nápady a seberealizaci, s velkou mírou vlastní organizace práce a prací jak v kanceláři, tak i v terénu.

Co je náplní práce?

  • tvorba projektové dokumentace a úprava projektové dokumentace
  • elektroprojekce FVE, el. schémat, dobíjecích stanic
  • Obhlídky míst instalací a zajištění/vyžádání potřebných podkladů pro zpracování návrhu
  • Spolupracovat s projektanty a ostatními členy týmu
  • Komunikace se zákazníkem o požadavcích/představách a možnostech realizace

Co od Vás očekáváme?

  • Min. SŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně v elektrotechnickém oboru, silnoproud, energetika
  • Zkušenosti s projektováním v oboru elektro
  • Zkušenosti s projektováním FVE jsou velkou
  • Zkušenosti s tvorbou výkresové dokumentace v AutoCAD
  • Osvědčení o kvalifikaci dle NV 194/2022 výhodou
  • Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • Komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Alespoň částečnou znalost angličtiny (čtení technické dokumentace, manuálů, emailové komunikace)

Co nabízíme?

  • přátelský, neformální kolektiv
  • HPP - smlouva na dobu neurčitou (možnost spolupráce na IČO)
  • hybridní režim spolupráce (2 dny v týdnu z kanceláře v Praze)
  • Work & Life Balance
  • Green Environment & 2023 label #GreatPlaceToWork
  • Cafeteria - individuální benefitní systém
  • příspěvek na stravování
  • zprostředkování Multisport karty (možné kombinovat s Cafetierií)
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • roční poukaz na MHD
  • volné vstupy do ZOO Praha

VŠ1
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis