Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa sii technologies gmbh hr service

Řadit dle: -
Nabídky práce: 16

Job Post Details

Business Analyst - job post

SII Technologies GmbH HR-Service
Praha
Trvalý, Smlouva
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Smlouva

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Na čem budete pracovat:

  • Byznys analýza se zaměřením na korporátní segment a jejich potřeby (disponování, zmocnění, zákonní zástupci, atd.)
  • Spolupráce na tvorbě byznys zadání a příprava návrhu řešení, včetně návrhu obrazovek a integrací na ostatní systémy banky
  • Spolupráce s Product Ownerem a odpovědnost za svěřenou část backlogu
  • Rozpad zadání na Epic – User Story – Sub task
  • Tvorba a správa business dokumentace řešení na Confluence
  • Analýza a návrh řešení změnových požadavků nebo bugů
  • Spolupráce na přípravě a realizaci testování

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s tvorbou business zadání a workflow diagramu
  • Zkušenost s tvorbou systémové specifikace pro mobilní a desktopové aplikace
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost diskuze s byznys i technickými lidmi
  • Zkušenost s návrhem REST API (JSON)
  • Znalost SOAP a REST (SoapUI, Postman, Swagger)
  • Zkušenost s analýzou logů (Elastic, Kibana)
  • Zkušenost s agilním způsobem práce a nástroji JIRA, Confluence, Miro, Figma

Výhodou:

  • Předchozí pracovní zkušenost v bankovnictví
  • Povědomí o způsobu uvedení nového produktu na trh – Human Centered Design
  • Znalost business domény přístupových a dispozičních práv v korporátním segmentu
  • Znalost UML a modelování v nástroji Enterprise Architect

Co nabízíme:

  • HPP - smlouva na dobu neurčitou nebo spolupráci na IČO
  • Work & Life Balance
  • Hybridní model spolupráce (1-2 dny v týdnu onsite)
  • Green Environment & 2022 label #GreatPlaceToWork
  • Cafeteria - individuální benefitní systém
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Roční poukaz na MHD
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days

Share Share on Facebook Share on Twitter Share on Linkedin Share by email Copy link Copied
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis