Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa silvermen s.r.o.

Řadit dle: -
1 nabídka práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Pracovník ostrahy - vhodné pro OZP/OZZ - job post

Silvermen s.r.o.
Zastávka
18 500 Kč - 22 000 Kč měsíčně - Částečný úvazek, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 18 500 Kč - 22 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Zastávka

Úplný popis pracovní pozice:

Bezpečnostní agentura Silvermen s.r.o. přijme OZP a OZZ na pozici pracovníka ostrahy v Zastávce u Brna.

Pracovní náplň:
noční směny
kontrolní a pochůzková činnost
monitoring kamer
služby na vrátnici

Nabízíme:
hlavní pracovní poměr (HPP)
nástup možný ihned
zaškolení na danou pozici
kompletní pracovní oděv
možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnů

Benefity:
právní pomoc v těžkých životních situacích
možnost výhodnějšího volání pro zaměstnance
bonus za přivedení nového zaměstnance 2000 Kč

Požadujeme:
chuť pracovat a seberealizovat se
bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Certifikát strážného a zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv nutností.

tel.:774 434 468

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek

Plat: 18 500,00Kč - 22 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis