Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa soft palm z. s.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Job Post Details

Sanitář/sanitářka - job post

soft palm z. s.
Praha
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme soft palm, zapsaný spolek, provozujeme Hospic Malovická. Poskytujeme služby paliativní lůžkové – hospicové péče pro pacienty v terminálním stavu nemocí onkologických, interních a neurologických. Služby jsou posktovány v nepřetržitém provozu.

Pozice: Ošetřovatel sanitář/ošetřovatelka, sanitářka

Náplň práce:

  • Jde o práci spočívající v péči o pacienty v terminálním stavu nemocí onkologických, interních a neuorogických.
  • Spolupráce s e zdravotními sestrami a lékaři.

Co od Vás očekáváme:

  • Citlivý přístup k pacientům
  • Smysl pro týmovou práci
  • Smysl pro odpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní, případně i vedlejší pracovní poměr
  • Úvazek dle dohody
  • Příjemné pracovní prostředí

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis