Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa solid security s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 12
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Pracovník/ce ostrahy - job post

SOLID SECURITY s.r.o.
Mladá Boleslav
1 350 Kč - 1 440 Kč denně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 1 350 Kč - 1 440 Kč denně

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
  • Fyzická ostraha.
  • Administrativní činnost.
  • Pouze noční směny v rozsahu 12 – ti hodin PO - NE.
Co od vás očekáváme
  • Zájem o práci, schopnost samostatné i týmové práce.
  • Zájem a ochota učit se novým věcem, aktivní přístup.
  • Spolehlivost.
  • Bezúhonnost.
  • Praxe v oboru a znalost práce na PC - výhodou.
  • Certifikát strážného výhodou.
Co vám nabízíme
  • Motivační odměny.
  • Výhodná nabídka mobilních služeb pro zaměstnance a jejich rodiny.
  • Přátelský kolektiv spoluzaměstnanců.
  • Zaměstnanecké výhody

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, nebo volejte.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis