Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
50+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Specialista/ka pro navolávání schůzek – Práce z domova 100% Homeoffice - job post

ATLAS GROUP: ATLAS software a.s. & ATLAS consulting s.r.o.
Praha
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně - Trvalý, Částečný úvazek, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Představte si práci z domova s pracovní dobou, kde si sami vytváříte vlastní harmonogram a máte více času na rodinu, přátele a koníčky. Našim kolegům nabízíme pohodlnou práci z domova s moderními technologiemi (do kterých Vás zaškolíme) včetně možnost zkráceného úvazku.

Zároveň máš možnost zastupovat stabilní českou společnost s více než 30letou tradicí, která udává trendy v oblasti právních a ekonomických softwarů, kdy ti mzda přijde v pravidelných měsíčních intervalech a pracovat můžeš, jak na pracovní smlouvu, tak na IČ.

Co bude náplní práce?

  • Budeš plnit a organizovat kalendáře našim obchodníkům
  • Budeš mít možnost a podporu pravidelného školení (na začátku tě zaškolíme do produktových, komunikačních a prezentačních dovedností a následně máš možnost zdokonalování se v této oblasti nebo se kariérně posunout a postoupit na čistě obchodní pozici)
  • Budeš komunikovat s klienty, pomáhat jim řešit jejich potřeby a problémy.
  • Tvůj inovativní přístup a kreativita ovlivní obchody v naší společnosti - Tvůj hlas a vlastní styl komunikace vůči klientovi je důležitý!
  • Domlouvat schůzky v různých společnostech (volá se primárně firmám a státním institucím) a máš k ruce nejmodernější prostředky.
  • Na této pozici se nejedná se o PRODEJ!

Co očekáváme?

  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Základní znalost práce na PC
  • Zkušenosti s aktivním voláním minimálně 1 rok (volání studených kontaktů výhodou)
  • Všeobecný přehled a ochotu se učit nové věci
  • Odolnost vůči tlaku a schopnost efektivně řešit situace
  • Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Co nabízíme?

  • Smlouva na HPP nebo spolupráce v podnikatelském režimu na IČO
  • Pouze ranní směny (8:00 – 16:00), volné víkendy i svátky (možnost zkráceného úvazku)
  • Příležitost ovlivnit svůj výdělek díky odměnám za navolané schůzky (fix a provize) - průměrná mzda po zaškolení je kolem 30.000,-
  • Kvalitní zaškolení a podpora od trenérského týmu, teambuildingy
  • Možnost kariérního růstu (obchodník, trenér)
  • Práce na home office
  • Nástupní bonus pro nové zaměstnance až 53 tis.
  • Pravidelné soutěže a motivační programy
  • Volitelné benefity (stravenky, multisport, příspěvek na pojištění, zvýhodněný mobilní tarif)

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis Těšíme se na vás!

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Trvalý

Plat: 30 000,00Kč - 40 000,00Kč (měsíčně)

Vzdělání:

  • střední škola s maturitou (Povinné)

Praxe:

  • call centra: 1 rok (Povinné)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis