Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa specialista zákaznické podpory

Řadit dle: -
75+ nabídek práce

Job Post Details

Pracovník back office pro zákaznický servis - job post

MAPO Group
Brno
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

MAPO medical s.r.o. je dynamická obchodní společnost, působící na trhu již od roku 2008, která se primárně zabývá prodejem a distribucí spotřebního materiálu a zdravotnických prostředků pro oblast zdravotnictví.

Hledáte stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a pohodovou atmosféru? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Co bude náplní Vaší práce?

  • Příjem objednávek od zákazníků a obchodních reprezentantů, jejich zpracování a související činnosti.
  • Komunikace se zákazníky a řešení jejich každodenních požadavků.
  • Komunikace s obchodním týmem a skladem v souvislosti s urgentními expedicemi pro klienty.
  • Úzká komunikace s oddělením nákupu ohledně stavu zásob na skladě, termínů dodání, nahraditelnosti produktů.
  • Vyřizování a evidence reklamací od klientů.

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Velmi dobrou znalost prostředí MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Pečlivost a samostatnost.
  • Týmového ducha a proaktivní přístup.

Proč byste měl/a chtít pracovat s námi?

  • Čeká Vás zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou.
  • Na odpočinek budete mít 5 týdnů dovolené.
  • Poskytneme Vám příspěvek na stravování.
  • Poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.
  • Nabízíme benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů, který se stará o zdraví našich zaměstnanců).
  • Slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů.
  • Podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis