Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 32
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Specialista kvality s angličtinou! Mzda od 45 000 Kč + benefity - job post

SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Praha
45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Do našeho týmu v Jažlovicích u Prahy hledáme kolegu/kolegyni na pozici Quality Specialist.

Pokud ovládáš anglický jazyk na pokročilé úrovni, jsi proaktivní a baví tě objevovat prostory pro zlepšení, zašli nám svůj životopis a my se postaráme o zbytek!
Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Zastřešení komunikace v rámci distribučního centra, se zákaznickým servisem i dopravci v anglickém i českém jazyku
  • Zpracování reportů a prezentací
  • Kvalitativní kontroly v rámci distribučního centra, řízení kvalitativních neshod
  • Školení zaměstnanců
  • Příprava podkladů pro dozorové i interní audity

Požadujeme:

  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Drobné zkušenosti se zákaznickým centrem, řízením kvality nebo s logistikou

Nabízíme:

  • Finanční hodnocení od 45 000 do 50 000 Kč
  • Stravenkový paušál v hodnotě 102 Kč (vypláceno do mzdy v čistém)
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • A spoustu dalších benefitů…

Místo výkonu práce: Jažlovice u Prahy
Smlouva na dobu určitou do konce roku 2024

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis