Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Specialista zákaznického servisu - job post

innogy
3.6 out of 5
Ostrava
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Pozice vhodná pro muže i ženy
Pozice vhodná pro absolventy

Práce na plný úvazek

Práce na zkrácený úvazek

innogy Zákaznické služby, s.r.o.
Plynární 2748/6 - 70200 Ostrava
Toužíš po neustálém sebezdokonalování, růstu a chceš patřit mezi ty nejlepší? Tvůj pozitivní přístup jen tak něco nerozhodí? K práci přistupuješ s přesností chirurga a získané informace svými schopnostmi efektivně proměňuješ v reálné výsledky? Chceš pracovat v týmu, který se řídí motem „Jsme tady proto, abychom s radostí a elánem posílali energii do našich domovů (a to i v pondělí )“? Pokud jsi se alespoň v jednom z toho našel, přidej se k nám a staň se úspěšným prodejcem, který nezná hranice úspěchu.

Jak bude vypadat tvůj den?

  • Budeš primárně odbavovat příchozí zákaznickou linku, což znamená, že ti zákazník zavolá s požadavkem (platby, zálohy, změny dodavatelů, odečty apod.), který vyřešíš k jeho spokojenosti
  • Péčí o zákazníka však hovor nekončí, důležitou součástí je i prodej našich dalších služeb, a to pojištění domácnosti, servisu plynových spotřebičů či domácí asistence
  • Každodenně se budeš scházet s týmem na pravidelných schůzkách a poradách
  • Občasně budeš pracovat i o víkendu, ale za tyto dny (maximálně 1 směna v měsíci) budeš mít volno přes týden

Co od tebe potřebujeme?

  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Úroveň vzdělání pro nás není důležitá
  • Praxe není podmínkou, vše tě naučíme

Na co se můžeš těšit?

  • Na fixní mzdu dle tvých zkušeností, od 26 100 Kč plus variabilní složku ve výši 15 % z fixní mzdy a provize z prodeje
  • Samozřejmě budeš moci využít zaměstnaneckou slevu na odběr elektřiny a zemního plynu
  • Roční benefit v hodnotě 27 000 Kč můžeš využít na aktivity podle svých představ (sport, cestování, wellness, vzdělání a spoustu dalších)
  • Stravenkový paušál 116 Kč za každý odpracovaný den
  • 25 dní dovolené,5 dní osobního volna
  • Pracovní dobu 7,5 h denně (plus 0,5h na oběd) v rozmezí od 7 do 20 hodiny
  • kariérní posun jak mzdový tak i v oblasti rozvoje
  • Pracovní dobu znáš dopředu, můžeš si tak naplánovat svůj volný čas dopředu
  • Možnost práce z domova (home office)

A co teď?

Zaujala tě naše nabídka a chceš se stát součástí týmu? Klikni na „Mám zájem“ a pošli nám svůj životopis! V případě, že se chceš na něco doptat, kontaktuj naši recruiterku Lucku na tel. 602 769 712.

Těšíme se na tebe!

Zajímá vás tato pozice?

Pošlete nám vaše CV

Co Vám nabízíme?

Práci v atraktivním energetickém odvětví

Motivační finanční ohodnocení

Možnost soustavného profesního rozvoje

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna navíc

Stravenkový paušál – 116 Kč za odpracovaný den

Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč

Jídelnu, fitness centrum a také dětský koutek přímo v budově pracoviště

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis