Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
25+ nabídek práce

Job Post Details

Správce odečtu dat - Analytik - job post

E.ON
3.5 out of 5
Brno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Lokalita: Brno, CZ
Společnost EG.D, a.s. vlastní, provozuje, spravuje a rozvíjí distribuční soustavu elektřiny a plynu. Elektrickou energií zásobujeme 1,5 milionů zákazníků na území Jihomoravského a Jihočeského kraje, na Vysočině a částečně pak v kraji Zlínském. Distribuci plynu máme na starosti na území Jihočeského kraje. Staráme se o to, aby elektřina i plyn doputovaly k zákazníkům z řad domácností, firem i měst rychle, bezpečně a spolehlivě. Do údržby distribuční síť proto investujeme každý rok více než pět miliard korun, přičemž velká část z toho jde na zavádění chytrých technologií a digitalizaci.

Do oddělení Správy AMM systému, které řeší komplexně problematiku z oblasti předávání dat souvisejících s měřením a fakturací služeb na Operátora trhu (OTE), stahování těchto dat z OTE, problematiku typových denních diagramů (TDD), problematiku zajištění funkčnosti informačních systémů využívaných k zajišťování těchto cílů, hledá do Brna novou kolegyni/nového kolegu.

Co u nás budete dělat?

  • Budete se věnovat programování automatizačních nástrojů pro procesy v jazyce Python.
  • Součástí vaší práce bude příprava reportů v Microsoft Power BI.
  • Dále také počítejte s ověřováním správnosti dat vůči nadřazeným systémům.
  • Nedílnou součástí vaší práce bude zabezpečení přípravy a zpracování naměřených energetických dat pro účely fakturace.
  • Postaráte se o realizaci změn a rozvoj systémů pro sběr a zpracování dat, následnou přípravu a analýza nástrojů pro automatizaci procesů.
  • Nemine vás správa reportů, rozšiřování obsahu a funkcionalit systémů.
  • Do vaší agendy budou také spadat činnosti jako navrhování úprav procesů na základě provedených analýz či testování změn systémů před jejich nasazením do provozu.

Co by měl splňovat ideální kandidát?
Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte zkušenost s programováním v jazyce Python
  • umíte pracovat s energetickými daty a následně je zpracovat pro fakturaci
  • již dříve jste pracoval/a s nástroji pro zpracování a vizualizaci dat, zejména MS Excel, Power Query a Power BI
  • cítíte se komfortně v ověřování správnosti dat a současně máte zkušenosti s realizací změn a rozvojem systémů pro sběr a zpracování dat
  • zvládáte správu reportů a rozšiřování funkcionality systémů a také máte schopnost navrhovat úpravy procesů na základě provedených analýz
  • disponujete zkušeností v oblasti testování změn systémů před jejich nasazením do provozu

Budeme nadšeni, pokud...

  • máte znalost legislativy v oblasti energetiky, zvlášť měření
  • je vám blízké analytické a kreativní myšlení pro přípravu a analýzu nástrojů pro automatizaci procesů

Proč je fajn pracovat u EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

ID pozice: 227351
Kde budete pracovat: Hybridní model
Datum nástupu: dle domluvy

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Chudoba Rudolf, tel. 602 227 220

Ve společnosti EG.D si zakládáme na férových podmínkách, příjemném pracovním prostředí, respektu a důvěře.

Společnost EG.D, a.s. je součástí mezinárodní energetické společnosti E.ON. Provozuje a vlastní elektrickou distribuční soustavu v jižních Čechách a na jižní Moravě a plynárenskou distribuční soustavu na jihu Čech. Našich 1 800 kolegů každodenně spravuje a rozvíjí elektrickou síť o délce 65 000 km a 4500 km plynových rozvodů a intenzivně se soustředí na budoucnost energie prostřednictvím energetických sítí.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis