Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa stěhování vrána

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Stěhovák/Řidič - job post

Stěhování Vrána s.r.o.
Praha
35 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč - 55 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce:

Hledáme nového člena do naší stěhovací party. Nejlépe na dlouhodobou spolupráci, ale je možnost se domluvit i na občasné brigádě.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • zkušenosti se stěhováním a řízením dodávky
  • samostatnost a manuální zručnost (např. při montování nábytku).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • výplata ihned po práci
  • příplatky za těžké kusy
  • dýška, atd.
  • poskytujeme pracovní oblečení
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis