Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 3

Job Post Details

Vedoucí prodejny - job post

WIKY, spol. s r. o.
Plzeň
24 900 Kč - 27 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 24 900 Kč - 27 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Plzeň

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Wiky spol.s r.o. se zabývá prodejem hraček a papírenského zboží. Věnujeme se jak velkoobchodní činnosti, tak prodeji ve vlastní maloobchodní síti.

Náplň práce:

Hledáme vedoucí/vedoucího pro naši prodejnu v Plzni. Vaší prací bude zabezpečení chodu prodejny, objednávání zboží, plánování směn zaměstnanců, vedení příslušné administrativy.

Co od Vás očekáváme:

  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • ochotu učit se novým věcem
  • zkušenost s vedením kolektivu vítána

Co Vám můžeme nabídnout:

  • prémie dle ekonomických výsledků prodejny
  • stravenkový paušál
  • navýšení mzdy po roce trvání pracovního poměru
  • navýšení výměry dovolené po třech letech trvání pracovního poměru
  • členství ve W-klubu (zvýhodněné ceny zboží)

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis