Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 143

Podobná vyhledávání:

ostraha

Job Post Details

Strážný (vrátný) v klidném průmyslovém objektu. - job post

IBEX SG s.r.o.
Praha 5
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 5

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Hledáš jistotu stabilní brigády? Schází Ti pravidelné výplaty? Máš nutné výdaje a potřebuješ zálohu? Tak neváhej a staň se i naším zaměstnancem!!
Nabízíme volná pracovní místa na pozice bezpečnostní pracovník -ostraha. Hledáme ženy, muže.
Posilujeme tým o nové zaměstnance. Jedná se o výkon strážní služby v průmyslovém objektu. Nejde o prodejny. Jde o výkon strážný služby na klidném areálu v Jenči. Směny jsou denní, noční služba. Nízká frekvence provozu, žádná složitá agenda, obsluha vjezdu, výjezdu.
Možnost nastavení směn, dle dohody.
Co od vás očekáváme
Čistý výpis rejstříku trestů, pracovní kvalifikaci strážný (výhodou)
Férové jednání se zaměstnavatelem, aktivní přístup, spolehlivost. Profesionální jednání a vystupování k zákazníkům.
Zkušenosti výhodou. Opravdová chuť pracovat.
Co vám nabízíme
Pravidelné vyplácení mzdy v termínu, (možnost i na ruku), profesionální a vstřícné jednání se zaměstnanci, společné plánování směn. K dispozici je kuchyňka, WC, sprcha.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis