Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa synergie temporary help s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 17
Odebrali jsme 5 nabídky práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete hledání opakovat tak, aby byly vynechané nabídky práce také zobrazeny.

Job Post Details

Stavbyvedoucí - pozemní stavby od A do Z. - job post

SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Ostrava
50 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 50 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Dobrý den, hledám stavbyvedoucí, kteří mají zkušenosti s pozemními stavbami od základu až po střechu.

Budovy typu školy, úřady, kanceláře budou to právé ořechové.

Umíte řešit změnový list, fakturace, BOZP na stavbě, zápisy knih a reporty?

Velkou výhodou bude, pokud si sám umíte sehnat subdodavatele (vytendrovat).

Tak co, trefil jsem se alespoň částečně do toho, v čem jste dobří? Pokud ano, dejte mi o sobě vědět a posuňme to dál.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis