Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa talentica

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Strojní technik - job post

Talentica s.r.o.
Žatec
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Žatec

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jste-li technicky zdatní a máte zkušenosti s údržbou strojů a forem v průmyslové výrobě, pak hledáme právě vás! V naší dynamické a inovativní společnosti nabízíme nejen možnost podílet se na tvorbě klíčových komponentů pro automobily, ale také prostředí pro osobní růst a rozvoj. Přidejte se k nám a budujte spolu s námi budoucnost automobilového průmyslu!

Náplň práce:

  • Údržba a oprava nástrojů a forem horkých lisů
  • Analýza závad a návrhy preventivních opatření
  • Zaškolení nových kolegů
  • Práce s CNC

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti nástrojárny
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce ve stabilním prostředí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Prostor pro osobní růst
  • Příspěvek na stravu a další benefity
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis