Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 14

Job Post Details

Konstruktér/ka nábytku – technická příprava výroby - job post

HANÁK NÁBYTEK
Kojetín
55 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Kojetín

Úplný popis pracovní pozice:

HANÁK NÁBYTEK, a.s. je předním českým výrobcem kvalitního nábytku, interiérových dveří a dodavatelem kompletních interiérů na míru. Hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Rozšiřujeme stávající tým obchodně – technického oddělení společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s. pro vývoj a konstrukce nábytku a dřevěných výrobků.

Náplň práce:

  • Návrhy a vývoj designu nových výrobků
  • Návrhy konstrukčních řešení a postupů
  • Tvorba konstrukčních podkladů a výkresů pro výrobu
  • Zpracování a vedení technické a výrobní dokumentace
  • Volba a navrhování optimálních materiálů pro výrobky
  • Tvorba programů pro CNC
  • Přímá komunikace s výrobou a ostatními odděleními
  • Sledování nových trendů v oboru a jejich aplikace

  • Ukončené VŠ nebo SPŠ / SOU s maturitou
  • Znalost navrhování, konstruování a výroby dřevěných a nábytkových konstrukcí
  • Zkušenosti s výrobou nábytku a manuální zručnost
  • Znalost dřevoobrábění, kovoobrábění výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Znalost některých programů AutoCAD, TurboCAD nebo SolidWorks
  • Praxe v oblasti CAD nebo CAM, orientace v technologii, výrobě a technické dokumentaci výhodou
  • Kreativní přístup a vlastní seberealizace
  • Plnění zadaných úkolů v termínu a v požadovaném rozsahu
  • Očekáváme vlastní iniciativu při navrhování a realizaci svěřených úkolů a zásadní přínos na svěřené pozici
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrá znalost anglického jazyka výhodou

  • Práci v Design centru HANÁK NÁBYTEK, a.s.
  • Zázemí silné společnosti na trhu s více jak 30 letou tradicí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Kvalitní ohodnocení odpovídající kvalitně odvedené práci
  • Možnost profesního růstu

Platové ohodnocení:
55 000 - 60 000 Kč/měsíc

Místo výkonu práce:
HANÁK NÁBYTEK, a.s., Popůvky 72, 752 01 Kojetín
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: sekretariat@hanak-nabytek.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis