Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce technik v lokalitě Praha 4

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,100

Podobná vyhledávání:

servisní technik

Job Post Details

Servisní technik kompresorů (m/ž) - job post

Randstad HR Solutions s.r.o.
3.7 out of 5
Praha
45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Ovládání technologie, inovace a údržba - to všechno a mnohem více v naší vzrušující pracovní výzvě.

Pokud toužíte po práci, která přináší smysl a výzvy, jste na správném místě. Pro významného klienta hledáme vášnivého servisního technika pístových a šroubových kompresorů.

Co Vás bude čekat?

  • servis a oprava pístových a šroubových kompresorů a příslušenství kompresorových stanic
  • nastavování (programování) nadřazených systému regulage GD Connect 4 a 12
  • uvádění zařízení do provozu - start up / instalace dohledových aplikací GD ICONN
  • drobné instalační práce - připojení elektra a stlačeného vzduchu
  • čištění a diagnostika tepelných výměníků = rekuperace tepla
  • servis a opravy zařízení ve firmách působících v regionech Praha a Střední Čechy.

co vám nabídneme

  • motivující platové ohodnocení
  • práce na HPP
  • zázemí stabilní společnosti
  • smysluplná práce a příjemná atmosféra
  • výjezdy z domova
  • služební telefon, tablet i automobil
  • Možnost firemního vzdělávání, jazykové kurzy
  • flexibilní dovolenou a sick days
  • Multisport karta či firemní ZOO karta
  • stravenky

co od vás očekáváme

  • elektrotechnické vzdělání, vyhláška NV 194/2022 Sb. (dříve §50/1978 Sb.)
  • manuální zručnost a zájem o techniku
  • zkušenost na obdobné pozici
  • certifikátu pro údržbu a servis zařízení F-plynů je výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelskou znalost PC (GD Repsnet, QR code APP)

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis