Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa tesla

Řadit dle: -
Nabídky práce: 23

Job Post Details

Frontend Developer - job post

CloverDX
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme frontendistu ve Vue.js/PrimeVue do našeho týmu vyvíjejícího platformu pro zpracování dat. Práce remote nebo office v Praze nebo Brně.

Frontend Developer

Jsme česká společnost zabývající se datovou integrací, s vlastním SW produktem a zákazníky po celém světe. Staneš se členem týmu v Praze nebo Brně, který pracuje flexibilně z domova či kanceláří podle osobních preferencí. Dostaneš příležitost vytvářet software, který používají organizace jako Tesla, VISA, NASA, US Army, ale i nadějné startupy po celém světě.

Co budeš dělat:

  • podílet se na vývoji našeho vlastního produktu, platformy pro datovou integraci – CloverDX
  • pracovat agilní metodikou (SCRUM/lean), budeš součástí vývoje od analýzy požadavků po uživatelskou dokumentaci
  • očekáváme, že budeš zlepšovat produkt a metodiku vlastními nápady.
  • podílet se na zajišťování kvality našich produktů
  • podílet se na vývoji a údržbě automatických testů, analyzovat výsledky testů
  • očekáváme, že budeš zlepšovat infrastrukturu a testovací prostředí vlastními nápady
  • budeš v kontaktu s kolegy z našich zahraničních poboček

Bez čeho se neobejdeš:

  • máš dobrou znalost Vue.js (stačí ze školy)
  • máš algoritmické myšlení
  • máš chuť učit se nové věci, jsi týmový hráč

Tvůj ideální profil:

  • máš zkušenost s Vue.js 2/3, Vuex, Vue Router
  • znáš Javascript, Typescript, HTML, CSS, JEST
  • máš znalost Javy
  • rutinně zvládáš vzdálenou práci po VPN
  • dobře a jasně komunikuješ
  • jsi iniciativní, nečekáš, až Ti někdo řekne, co jak udělat
  • včas víš, kdy už potřebuješ pomoct a jsi připraven pomoci teamu

Náš tech stack:

  • Dev stack: Java, Eclipse, VSCode, Git, Bitbucket, Gradle, Jenkins, JIRA, Confluence
  • Cloud: AWS, Azure
  • Infra: Linux, macOS, Windows, XenServer, Docker, Docker Swarm
  • QA: Selenium, Eclipse RCPTT, JUnit
  • Comms: MS Teams

Co Ti za to nabízíme:

  • fond benefitů 15.500 Kč / rok příspěvek na sport, kulturu, dovolenou, kurzy apod.
  • stravenkový paušál
  • mobilní telefon, tarif (po zkušební době)
  • notebook
  • jednou ročně pořádáme hackathon, 3x ročně firemní akce (hory, voda)
  • multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost školení
  • služba uLékaře.cz
  • možnost ovlivnit technologický stack, produkt i to, jak pracujeme
  • neformální kultura,
  • pružná pracovní doba (10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné),
  • 5 týdnů dovolené, birthday day + 3 sickdays ročně
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis