Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 65

Job Post Details

Test Analytik/Tester z datové oblasti - job post

Integrators services
Praha 4
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha 4

Úplný popis pracovní pozice:

Hybrid
Lokace: Praha 4 / HO 3x
Jazyk: ČJ, AJ základy

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: ihned
Alokace: full-time
Délka spolupráce: do konce roku s možností prodloužení
Vytížení: do konce 2. kvartálu alokace na 100% s tím, že je možná i nižší alokace, následně pravděpodobné vytížení 50% kapacit pro exekuci testů

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • Organizační dovednosti
  • Schopnost organizace vlastní práce, schopnost plánování testů
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni v českém jazyce
  • Znalost SQL - aktivní používání
  • Zkušenost s testováním ETL úloh/procesů
  • Výhodou je znalost platforem Snowflake/Keboola/Tableau + zkušenost s testováním ETL procesů implementovaných v těchto platformách
  • Výhodou je znalost platforem ServiceNow
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis