Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce tester v lokalitě Mladá Boleslav

Řadit dle: -
Nabídky práce: 11

Podobná vyhledávání:

junior tester

Job Post Details

Junior Automotive Tester - job post

Devinn, s.r.o.
Mladá Boleslav
Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Jsi takový ten člověk, který za život vystřídal 15 mobilů, protože vždycky potřeboval poslední technickou novinku? Když si někdo v rodině pořídí nový telefon nebo počítač, tak si běží k tobě pro rady? Zajímá tě propojení moderních technologií s auty? Testování mnoha funkcí během rané fáze vývoje neprobíhá na samotném autě ale na tzv. BREADBOARDU neboli testovacím stavu. Je to jako bys vytáhnul všechnu elektroniku auta a přimontoval ji na zeď. Díky tomu můžeme testovat různé elektronické funkce auta bez toho, aniž bychom auto fyzicky museli mít v laborce.

Co budeš dělat:

  • Zajistit si ty správné řídící jednotky a nakódovat si je aktuální verzí SW
  • Sestavit na testovacím stavu danou variantu auta
  • Otestovat dané testovací scénáře (např. co se stane, když budu couvat a nebudu mít zapnutý bezpečnostní pás)
  • V případě chyby vytvořit report a nahrát ho do systému
  • Během testování komunikovat s dalšími vývojáři

Co budeš používat:

  • Budeš pracovat hlavně s diagnostikou ODIS nebo IDEX
  • Své výsledky budeš evidovat v Excelu a v interních systémech

Co potřebujeme:

  • Musí tě bavit technika, moderní technologie, IT v propojení s auty
  • Alespoň základní přehled o tom, co je to ECU, ADAS, INFOTAINMENT
  • Budeme potřebovat maturitu ze střední školy nebo výuční list s pár lety zkušeností
  • Není pro nás důležitý vystudovaný obor, ale zájem o téma
  • Angličtina A2
  • Komunikativní znalost češtiny

Co nabízíme:

  • Věkový průměr kolem třicítky, to znamená otevřené hlavy nezajeté ve starých kolejích
  • Super start kariéry. Během této práce poznáš všechny modely auta a získáš kompletní přehled o výbavě
  • Naučíš se, jak funguje komunikace v autě, k čemu jsou řídící jednotky a jak se dorozumívají
  • Možnost být přímo u vývoje

Na co se můžeš těšit?

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Dárek při narození dítěte
  • Kariérní růst
  • Osobní rozvoj
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování
  • Pružná pracovní doba
  • Roční bonus
  • Služební elektrokoloběžky
  • Služební mobil
  • Sportovní vyžití
  • Stravenkový paušál
  • Výuka jazyků

Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis