Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa the italians wine food

Řadit dle: -
Nabídky práce: 13
Odebrali jsme 3 nabídky práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete hledání opakovat tak, aby byly vynechané nabídky práce také zobrazeny.

Job Post Details

Barista Po-Pa 7-15 - job post

the italians wine food a.s.
Praha
35 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Najdete nás na Smíchově. Jsme autentická italská restaurace ve stylu tržnice s jižanskou italskou atmosférou a kuchyní. Můžete tu posnídat, obědvat i večeřet. Spojením kavárny, prodejny s restaurací vznikl unikátní koncept, ve kterém to žije od rána do večera, sedm dní v týdnu.

Náplň práce:

servírování alkoholických a nealkoholických nápojů i míchaných drinků

příprava kávy

přijímání objednávek od servisu restaurace

péče o kávovar, mlýnek a ostatní baristické náčiní

udržování reprezentativního a atraktivního vzhledu baru

práce s pokladnou

Co od Vás očekáváme:

Zkušenos s prací za barem a přípravou kávy

Co Vám můžeme nabídnout:

pevnou pracovní dobu PO-PA 7-15

férovou mzdu - vše na výplatní pásku

slevy na firemní zboží 30%

Miltisportka za 400,-

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis