Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa toi toi, sanitární systémy, s r.o.

Řadit dle: -
2 000+ nabídek práce

Job Post Details

Pracovník výroby - seřizovač - job post

BB vytlačování plastů spol. s r.o.
Příchovice
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Příchovice

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • Hledáme zaměstnance na pozici seřizovače výrobní linky.
  • Zabýváme se vytlačováním plastů.
  • Naučíte se nastavit a ovládat výrobní linku tak, aby výsledný produkt odpovídal zadání.
  • Zkušenost v oboru není nutná.
  • Vše Vás rádi sami naučíme.
  • Výhodou bude, pokud budete manuálně zruční, ochotní učit se novým věcem, pečliví, spolehliví a zodpovědní.

Co vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní zaměstnání v menší, ryze české firmě rodinného typu s bezmála třicetiletou tradicí
  • Nástupní plat až 30 000Kč/měsíčně.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pravidelně se střídající pracovní směny (odpolední, ranní, noční)
  • Volné víkendy
  • Vysoké příplatky za odpolední a noční směnu
  • Prémie v závislosti na dosažených výsledcích
  • Individuální přístup
  • Stravenky a další benefity.

Možnost nástupu ihned.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Těšíme se na Vás a naši spolupráci!

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis