Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce trenér v lokalitě Hlavní město Praha

Řadit dle: -
Nabídky práce: 24

Podobná vyhledávání:

sport

Job Post Details

Osobní fitness trenér - job post

Bodydesign
Praha
450 Kč - 800 Kč za hodinu - Trvalý, Částečný úvazek, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 450 Kč - 800 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme fitness nadšence na živnostenský list, kteří se chtějí stát součástí našeho rodinného zázemí
a rychle rostoucí značky.
Nabízíme naše obsáhlé portfolio klientů, za to od Vás očekáváme pomoct klientům dosáhnout jejich fitness cílů. Dělejte práci, která Vás baví a naplňuje. :-)

- Je nezbytná platná rekvalifikace či certifikace renomované instituce v oboru fitness
- Očekáváme spolehlivost a dochvilnost.

- Podporujeme další vzdělávání a nabízíme vlastní kurzy a workshopy v oboru.
(Vítáme i nováčky, které rádi zaučíme a předáme jim naše personální know-how.)
- Nabízíme maximální volnost a starost o Vaše mediální PR.

Pracovní pozice?
Hledáme fitness trenéry/ky pro lokality Praha 1, 5 , 6 , 7 a 8.
Pracujete-li už ve fitness centru místa působiště, je to výhodou.

Zašlete nám svůj životopis s fotkou a motivační dopis, těšíme se na brzké vidění!

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Trvalý

Plat: 450,00Kč - 800,00Kč (za hodinu)

Očekávaná pracovní doba: 16–40 hodin za týden

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis