Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa turbo pizza, s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 10,173
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Projektový Manažer/Manažerka pro 1Presta! - job post

1Presta, s.r.o.
Ostrava
30 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně - Trvalý, Částečný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Částečný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme Projektového Manažera/Manažerku pro 1Presta!

1Presta je dynamická a rychle rostoucí firma specializující se na vývoj a podporu e-shopů na platformě PrestaShop. Jsme oficiálním partnerem PrestaShopu s nejvyšším ohodnocením odbornosti PrestaShop Expert 3Star. Našim klientům poskytujeme plný servis od vývoje celého e-shopu, programování na míru, tvorby modulů, grafiky, školení, hostingu až po kompletní podporu. Nedávno jsme oslavili 15 let na trhu a za našimi úspěchy stojí významní klienti jako České dráhy, Timeout, Kara, Focus Optik, Kostka koloběžka, Havlíkova apotéka a další.

Hledáme šikovného a motivovaného Projektového Manažera/Manažerku, který/která nám pomůže udržet naši vysokou úroveň služeb a přispěje k dalšímu růstu firmy.

Co bude náplní vaší práce?

  • Řízení a koordinace projektů pro naše klienty
  • Komunikace s klienty a týmem ohledně požadavků, termínů a průběhu prací
  • Řešení příchozích e-mailů a obchodní komunikace
  • Plánování a organizace projektů od začátku do konce
  • Monitorování a zajištění dodržení termínů a rozpočtu projektů
  • Přispívání k dalšímu rozvoji a růstu firmy
  • Spolupráce s týmem vývojářů, grafiků a dalších specialistů

Co od vás očekáváme?

  • Skvělé organizační a komunikační dovednost
  • Zkušenosti s řízením projektů, ideálně v oblasti e-commerce
  • Znalost vývoje webových aplikací nebo lépe platformy PrestaShop je velkou výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Proaktivní přístup a schopnost rychle se učit
  • Výborná znalost češtiny

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých a rozmanitých projektech
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Přátelské a podporující pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu a home office
  • Konkurenční finanční ohodnocení
  • Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na email: prace@1presta.cz.

Těšíme se na vaši odpověď!

1Presta Váš partner pro úspěšný e-shop https://www.1presta.cz

Typ úlohy: Částečný úvazek, Trvalý, Smlouva
Trvání pracovní smlouvy: 12 měsíců

Plat: 30 000,00Kč - 60 000,00Kč (měsíčně)

Očekávaná pracovní doba: 10–30 hodin za týden

Vzdělání:

  • střední škola s maturitou (Preferované)

Praxe:

  • projekotovým řízením: 1 rok (Preferované)
  • webové aplikace: 1 rok (Preferované)

Termín pro žádost: 31.07.2024

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis