Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa tymara s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Pracovník ve výrobě zpracování papíru s VZV – až 35 000Kč – ubytování - job post

Tymara s.r.o.
Praha
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně - Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Přijmeme pracovníky ve výrobě zpracování papíru v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav.

Zajímá Tě práce pracovníka ve výrobě?

Máš drobné zkušenosti a čistý rejstřík?

Máš zdravotní způsobilost?

Pak se nám neváhej ozvat.

Tvojí náplní práce bude:

- kontrola kvality dodané suroviny

- kontrola strojů na svém úseku

- balení a označení výrobků

- kontrola váhy výrobku na mechanické váze

- budeš dbát na čistotu na svém úseku

- zúčastňuješ se opravářských akcí a případně pomáháš s odstraňováním poruch pracovníkům údržby

- provádíš veškeré další práce dle potřeb firmy a pokynů vedoucího směny

- máš odpovědnost za stav výrobních prostředků

Místo Výkonu: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Směnnost: 8 h nebo 11h směny

Požadujeme:

- věk min. 18 let

- 100 % docházku

- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

- dobrý zdravotní stav

- fyzická zdatnost

- průkaz řidiče VZV W1, nebo můžeme nabídnout obnovu čí rozšíření

Nabízíme:

- stabilní práce HPP

- 37,5 h. týdně

- nástupní plat od 155,76 Kč/ h.

- zákonné příplatky (svátek, víkend, přesčas, noc)

- výkonnostní bonus až 4 000,- Kč

- Vánoční bonus 750 Kč/ za každý odpracovaný měsíc

- příspěvek na bydlení 3 000,- Kč

- ubytování dle dohody

- školení zdarma

- týdenní zálohy

- dovolená 4 týdnů

- dotované stravování 99Kč/ za odpracovanou směnu

- možný přestup do kmenového stavu

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 30 000,00Kč - 35 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis