Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce učitel v lokalitě Most

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Podobná vyhledávání:

učitel základní školy

Job Post Details

Učitel: Hra na kytaru, Hra na elektrickou kytaru - job post

Základní umělecká škola Louny
Louny
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Louny

Úplný popis pracovní pozice:

Pracovní pozice
Učitel: Hra na kytaru, Hra na elektrickou kytaru

Zaměstnavatel
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
Adresa: Poděbradova 610, 440 01 Louny
Telefon: 415 672 446
E-mail: zus(zavináč)zuslouny(tečka)cz

Termín podání přihlášky
středa 31. 7. 2024 (za 11 dnů)

Velikosti úvazku
0,435

Datum nástupu
úterý 27. 8. 2024

Pracovní náplň
Učitel klasické nebo elektrické kytary, ideálně obojí

Požadujeme
  • splnění příslušných předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka na ZUŠ dle zákona č. 563/2004 (zákon o pedagogických pracovnících)

  • předpoklady pro práci s dětmi, spolehlivost, ochota k mezioborové spolupráci, práce v kolektivu

  • pedagogická praxe, znalost prostředí iZUŠ a Google Workspace vítány

  • Nabízíme
    nabízíme úvazek 6 - 12 vyučovacích hodin

    Náležitosti přihlášky
    Máte-li o nabízenou pracovní pozici zájem, zašlete do 31. července 2024 strukturovaný životopis na adresu novotny@zuslouny.cz.

    Poznámky
    Pro bližší informace volejte na 725361391.

    Bližší informace
    Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis