Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce uklízečka v lokalitě Příbor

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Podobná vyhledávání:

úklid

Job Post Details

Uklízečka/uklízeč - malé ubytovací objekty v rámci Ostravy - job post

VKUS-BUSTAN s.r.o.
Ostrava
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. byla založena v roce 2004 a v současné době patří k předním dodavatelům bezpečnostních a úklidových služeb a je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením.

Náplň práce: Uklízečka/uklízeč

Nabízíme zajímavou a slušně placenou práci v úklidu malých (rodinných) ubytovacích objektech v rámci celé Ostravy, která je VHODNÁ i pro invalidní důchodce.

  • práce na zkrácený úvazek
  • práce během dne dle dohody
  • pracovní úvazek 3 hodiny 4x týdně

Co od Vás očekáváme:

  • pracovitost
  • pečlivost
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
  • individuální a vstřícný přístup ke každému zaměstnanci
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis