Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa ups

Řadit dle: -
Nabídky práce: 129

Job Post Details

Produktový specialista a servisní technik UPS - job post

AVACOM s.r.o.
Praha
45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme česká, stále se rozvíjející a učící se organizace. Již přes 25 let se specializujeme na výrobu a prodej baterií, které dodáváme na český a slovenský trh. Dynamické prostředí oboru nás neustále nutí jít dopředu. Hledáme nové zaměstnance, kteří by rádi svou proaktivitou k tomuto rozvoji přispěli.

Nabízíme přátelské stabilní prostředí, možnost kariérního růstu, vzdělávání, firemní benefity, ...

Hledáme kolegu na pozici „Produktový specialista a servisní technik UPS“

Hledáme člověka, který má:

Vzdělání SŠ nebo VŠ v oblasti elektroniky a elektrotechniky

Zájem o moderní technologie

Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Angličtinu na velmi dobré úrovni

Analytické a logické myšlení

Pečlivost a samostatnost

Velmi dobrou znalost práce na PC

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

Servis UPS a podobných zařízení

Péče o produktovou řadu záložních zdrojů UPS

Optimalizace svěřeného portfolia, skladových zásob a služeb

Vyhledávání nových dodavatelů, rozšiřování nabídky o nové produkty

Řízení nákupu dle vývoje trhu, kontrola kvality produktů

Komunikace s převážně zahraničními dodavateli

Spolupráce s ostatními složkami společnosti

Cenotvorba na základě analýzy trhu

Tvorba produktové dokumentace a protokolů

Co Vám můžeme nabídnout:

Přátelské a neformální prostředí v malém týmu

Zázemí zavedené české společnosti

Odpovídající platové ohodnocení

Kariérní růst a příležitost k dalšímu vzdělávání

Firemní benefity

Dobře přístupné pracoviště u stanice metra Českomoravská

Nástup možný ihned

Benefity

  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis