Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa urc systems

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Job Post Details

Konstruktér - job post

URC Systems
Brno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Pro naši konstrukční kancelář v Brně v divizi R&D hledáme juniora pro tvorbu výrobních výkresů z hotových sestav, tvorbu výrobní dokumentace pod vedením.

Pokud jsi Senior a hledáš práci, kontaktuj nás pro rozšiřující zadání a podrobnosti.

Pracovní náplň:

  • Úpravy modelů, tvorba sestav
  • Tvorba výrobní dokumentace (výrobní výkresy, kusovníky)
  • Vše v SolidWorks podle naší vzorové dokumentace na hotové funkční výrobky

Požadujeme:

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Znalost SolidWorks
  • Angličtina – pasivní, čtení technické dokumentace
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup

Výhodou:

  • Znalost SolidWorks PDM
  • Znalost povrchových úprav (chromátování, komaxit, lakování,…)
  • Znalost EMC (stínění, rušení, typy a opatření)
  • Zájem o elektro přesah (konektory, stínění, ohyby a vedení kabeláže)
  • Zkušenost s návrhem elektronických zařízení obsahujících DPS, napájení a kabeláž
  • Schopnost zpracovat oživovací, testovací postupy a uživatelskou dokumentaci
  • Schopnost zpracovat technologické postupy, komunikovat s dodavateli

Nabízíme:

  • Práce na HPP v jednosměnném provozu
  • Start do profesního života pod vedením týmu profesionálů, ale zároveň možnost samostatné práce
  • Práci na dokumentaci na prodávaných a funkčních zařízeních
  • Podle dosažených výsledků profesní růst
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Nápoje na pracovišti zdarma, atd.
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta Pluxee -příspěvek 700,- měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla

Těšíme se na Vás!

kariera@urc-systems.cz

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis