Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce výpomoc v kuchyni v lokalitě Ostrava

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

ROZVOZ JÍDEL - řidič + výpomoc na kuchyni - job post

TIME OFF CAFE s.r.o.
Ostrava
Dočasný úvazek, Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Dočasný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Hledáme spolehlivého člověka s řidičským oprávněním B (boxy jsou těžší, takže práce je vhodnější pro muže) pro práci v závodním stravování.
Vaši prací bude:
  • kontrola při přebírání jídel/boxů (termo)
  • rozvoz jídel/boxů (práce vhodná spíše pro muže),
  • výpomoc na kuchyni,
  • úklid termoboxů
  • úklid auta
  • případné pomocné práce v rámci času
Co od vás očekáváme
řidičský průkaz B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, dochvilnost
Co vám nabízíme
  • práce pouze v pracovní dny (po-pá)
  • práce pouze na ranní směny 05:30-14:00 (práce je možná i na zkrácený úvazek)
  • práce na HPP,
  • smlouva na dobu určitou,
  • bonusy
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis